Warsztaty - WOM w Katowicach


17 listopada startuje VIII Śląski Kongres Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej. Następnego dnia w ramach wydarzenia będę miała okazję poprowadzić stacjonarne warsztaty w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia "WOM" Nauczycieli w Katowicach.

Możemy spotkać się podczas dwóch warsztatów "Moc freblowskich darów" i "Wspieram, wzmacniam, inspiruję, w świat sztuki kieruję" - Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Zabawa sztuką".

Kilka słów o mnie, czyli  o prowadzącej warsztaty:

Dagmara Drabik - nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz pedagog specjalny w Przedszkolu nr 9 „Pod Sosenką” w Siemianowicach Śląskich. Od kilku lat prowadzi grupę freblowską i daje przykład, że edukacja alternatywna jest możliwa również w przedszkolach ogólnodostępnych. Autorka Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką”. W swojej pracy kieruje się maksymą „Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im też dać czas na chodzenie”. 

W tym roku wydarzenie przebiega pod hasłem "W (nie)mocy neuroróżnorodności". Link do zapisów: https://www.womkat.edu.pl/pl/Aktualnosci/?id=501044 Pod patronatem

Pod patronatem