Zabawa sztuką 2023/2024
Jeżeli poszukujesz projektu innowacyjnego, który niesie ze sobą mnóstwo walorów dla dzieci i młodzieży, ale i samego nauczyciela, to właśnie taki jest Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Zabawa sztuką". Z roku na roku przybywa uczestników projektu, a wraz z nimi pochlebne rekomendacje. Co mówili uczestnicy III edycji? 

„Realizacja zadań sprawiła dzieciom ogromną frajdę. Brałam udział w projekcie kolejny raz i od września na pewno znowu będzie przeze mnie realizowany z nową już klasą. Wspaniałe pomysły, świetne zadania, rozbudza kreatywność i zainteresowania uczniów. Jasne i konkretne zasady, wszystko przejrzyście opisane. Uważam, że jeden z najlepszych projektów w którym miałam okazję brać udział ze swoją klasą”.

„Kolejny rok z projektem, który sprawia, że ciągle uczę się czegoś nowego, rozwijam kreatywność swoją i dzieci, zachwycam ich rodziców oraz swoich przełożonych. Skarbnica wiedzy i pomysłów. Najlepszy projekt w jakim brałam udział. Gratulacje”. 

„Najlepszy projekt w jakim brałam udział, rozwija wyobraźnię i kreatywność zarówno moja jak i dzieci. Różnorodne zadania były ciekawym wyzwaniem, a ich wykonywanie sprawiało dzieciom ogromną frajdę. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w projekcie”.

Podobnie jak i w latach poprzednich, do IV edycji mogą dołączyć: 

  • przedszkola, 
  • szkoły podstawowe (I-VIII), 
  • świetlice szkolne, środowiskowe, socjoterapeutyczne, 
  • placówki organizujące terapię zajęciową/zajęcia o charakterze arteterapeutycznym, 
  • biblioteki,
  • domy, centra i ośrodki kultury.

Założenia projektu i regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć poniżej:Edycja 2023/2024 została objęta patronatem przez:

Pod patronatem

Pod patronatem